Eski Galatasaraylı futbolcudan olay paylaşım! Küme düşme iması taraftarı çıldırttı

Bir dönem Galatasaray forması da giymiş olan eski futbolcu Yalçın Ayhan, twitter hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Ayhan, “Daha önce formasını giydiğim sarı kırmızılı ekibin küme düşüyor olması beni derinden yaralıyor” açıklamasını yaptı. Sarı-kırmızılı taraftarlar eski futbolcunun bu paylaşımına yaptıkları yorumlarla tepki gösterdi.

2020 yılında son olarak Fatih Karagümrük forması giydikten sonra futbolu bırakan Yalçın Ayhan, Twitter hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Bir dönem Galatasaray forması da giymiş olan Ayhan, oynanan Yeni Malatyaspor – Antalyaspor maçı sırasında attığı tweet ile gündeme geldi. 39 yaşındaki eski futbolcu twitter hesabından “Daha önce formasını giydiğim sarı kırmızılı ekibin küme düşüyor olması beni derinden yaralıyor” açıklamasını yaptı.

2005 – 2006 sezonunda Galatasaray forması giyen Yalçın Ayhan, 2017 – 2018 sezonunda ise Yeni Malatyaspor forması giymişti. Sosyal medya kullanıcıları Yalçın Ayhan’ın bu tweeti üzerine, eski futbolcunun Galatasaray formalı fotoğraflarını cevap olarak paylaştı.

Beşiktaş altyapısında futbola başlayan Yalçın Ayhan, kariyerinde 17 farklı takımın formasını giymiş, toplamda 445 maça çıkmıştı.